Zo 11 mei optreden Dolly I beg your Pardon in Tuin de Lage Oorsprong te Oosterbeek

10 mei , 12:56 Kunst&Cultuur
dolly i beg your pardon
Dolly I beg your Pardon
Covering 'The monkey and the engineer'. Jesse Fuller.YouTube

De leden van het trio Dolly I beg your Pardon hebben elkaar jaren geleden gevonden in de liefde voor akoestische, Amerikaanse muziek.

Op zondag 11 mei treedt deze band op in Tuin de Lage Oorsprong in Oosterbeek om 14.30 uur.

Hun muziek

Dolly I beg your Pardon schrijft eigen nummers, liedjes die je raken omdat ze recht uit het hart komen en vol overtuiging gebracht worden. Zij putten hun inspiratie uit de bluegrass, country en andere Amerikaanse stijlen waarbij meerstemmigheid een grote rol speelt. Daarnaast speelt de band bewerkingen van Amerikaanse traditionals en nummers van onder andere Gillian Welch, Ricky-Lee Jones en de Dixie Chicks.

Meerstemmige zang

Wat het meest opvalt is de sprankelende, meerstemmige zang maar ook dat zij zichzelf begeleiden op gitaar, mandoline, banjo, ukelele en contrabas. De band weet een intieme sfeer neer te zetten door goed contact met het publiek en het overduidelijke plezier wat Corina, Mariska en Ines uitstralen als zij samenspelen.

De laatste jaren

In de loop der jaren heeft dit trio op zeer uiteenlopende podia gestaan, van huiskamers en theaters tot grote podia op festivals in binnen- en buitenland. Daarnaast hebben deze drie dames samen talloze feestjes opgeluisterd, kinderworkshops gegeven en een cd opgenomen.

Rond 2019 heeft de band een pauze ingelast en zijn de bandleden in andere projecten actief geweest. In april bleek na een avondje zingen rond de keukentafel dat het enthousiasme voor de Amerikaanse muziek en vooral het samen muziek maken in deze bezetting nooit weg was geweest. Ondertussen zijn er alweer een aantal optredens geweest met enthousiaste reacties uit het publiek en van de bandleden zelf.

Bandleden

> Corina Golsteyn : zang, gitaar, banjo, ukelele

> Mariska Petrovic: zang, gitaar, mandoline

> Ines van Deursen: zang, contrabas.

Praktische informatie

  • Algemene Tuin openstelling: Van  13.00 - 17.00 uur
  • Aanvang concert: 14.30 uur.
  • Prijzen: €13,50 tuinvrienden, €19,- niet vrienden inclusief tuinentree, concert en een drankje naar keuze

Tickets kun je online kopen via https:/shop.ikbenaanwezig.nl/kiosk/programma-2025 of met toeslag aan de poort. N.B.: Tickets online garanderen toegang tot het evenement.

Algemene informatie

  • Tuin de Lage Oorsprong is aan de Van Borsselenweg 36, 6862 BJ Oosterbeek.
  • Reguliere openstelling: woensdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. 
  • Entree: €5,50 per persoon, tuinvrienden en kinderen tot en met twaalf jaar gratis. 
  • Deelname aan een bijzondere activiteit: €5,-  tenzij anders vermeld. 
  • Je kunt als 'vriend van de tuin' altijd gratis de tuin bezoeken.
  • De paden zijn prima toegankelijk voor rolstoelgebruikers of minder validen met bijvoorbeeld een rollator. Er is een invalidentoilet aanwezig.
  • Aangelijnde honden zijn van harte welkom.

Meer informatie

Info: [email protected].