De gemeente voert vanaf 18 juli werkzaamheden uit aan het Huissens viaduct. Naar verwachting duren deze werkzaamheden vier tot vijf weken.
In dit bericht lees je meer.
Het verkeer onder het viaduct op de Burgemeester Matsersingel wordt in deze periode op een weghelft omgeleid met borden en de nodige maatregelen. Op de bovenzijde moeten ook werkzaamheden worden verricht. Maar het verkeer kan gebruik blijven maken van deze verbinding. Vanwege veiligheid is er voor een gedeelte van het werk werkruimte gemaakt bovenop het viaduct . In dit geval wordt het verkeer om en om over het viaduct geleid.
Deze periode is gekozen omdat het verkeer onder het viaduct dan minder intensief is vanwege de schoolvakanties. De gemeente probeert om verder het overlast tot een minimum te beperken. Die hoopt op jouw begrip.