
Je bent weer van harte welkom op vrijdag 7 november bij Open Coffee Arnhem.
Deze vindt plaats van 10.00 tot 12.00 uur.
Een goed gesprek
Jawel, de welbekende ‘Zeven vragen aan…’ is terug van weggeweest. Met een vernieuwde organisatie en nieuwe gezichten is het een mooi excuus om iedereen weer eens goed te leren kennen. Én om elkaar even uit de dagelijkse hectiek te halen met een goed gesprek.
Zeven vragen aan... : Miranda Molenaar
Ik help coaches en trainers die het lastig vinden om zichzelf te laten zien. Bevlogen mensen die precies weten wat ze doen en wie ze helpen, maar niet goed weten hoe ze zichtbaar kunnen zijn op een manier die bij ze past. En natuurlijk hoe ze dar ook klanten uit kunnen halen, want dat is wat we allemaal nodig hebben als ondernemers.
Samen zetten we de basis van hun marketing stevig neer, zodat ze precies weten wat ze kunnen delen, voor wie ze dat doen en waarom. Daar heb ik een programma voor gemaakt, Rust in je content.
Ik wilde altijd al iets voor mezelf doen. Dat begon ooit in Schotland, met crèmes en babyolie die ik zelf maakte voor mijn baby met meerdere allergieën. Later ben ik tassen gaan maken die ik op markten verkocht. Ik wilde steeds weer iets nieuws wilde creëren. Zodra het productiewerk werd, vond ik het niet leuk meer.
Terug in Nederland ging ik van maken naar helpen. Mijn opleiding en achtergrond ligt in de marketing en ontdekte dat andere ondernemers veel behoefte hadden aan ondersteuning in hun zichtbaarheid. Ik vind het belangrijk om mensen te helpen met marketing systemen die kloppen met hun waarden én die werken op de lange termijn. Dat doe ik nu al acht jaar. Lees het hele interview op de website van Open Coffee Arnhem
Praktische informatie
