De Stroomplantage huurt circa 570 m² op Businesspark IJsseloord 2 te Arnhem

26 nov 2012, 13:24Zakelijk
pmxtt2ph5xtds5jh4xbc235ko 191328
Arnhem - Aan de Delta 137 te Arnhem zal begin volgend jaar De Stroomplantage haar intrek nemen in een nieuw op te leveren C02 neutraal pand.
Arnhem - Aan de Delta 137 te Arnhem zal begin volgend jaar De Stroomplantage haar intrek nemen in een nieuw op te leveren C02 neutraal pand.
Zij huren circa 310 m² kantoorruimte en circa 260 m² bedrijfsruimte. Het andere deel van het pand is reeds verhuurd aan Carglass. De Stroomplantage levert turn-key zonne-energie systemen voor de zakelijke markt. De verhuizing is het gevolg van de sterke groei die zij doormaken sinds de start in 2009. Het energiezuinige pand sluit volledig aan bij de filosofie van de onderneming. Strijbosch Thunnissen Bedrijfsmakelaars Arnhem B.V. adviseerde de verhuurder, Blaauwgras Beheer B.V., bij deze transactie.
loading

Loading articles...

Loading