Dramatische ontknopingen in finales voor Arnhemse clubs.

04 jun 2012, 18:59 • Sport
slaf0t6tewzcw6aowf51rc4xs 148303
Arnhem - Het afgelopen weekeinde is voor de Arnhemse voetbalclubs uitgelopen op een deceptie. Eldenia moest de strijd aangaan met de Overasseltse Boys om een plek in de derde klasse D. Op het zeer sfeervolle sportpark in Groesbeek die fungeert als thuishaven van topklasser Achilles'29 moest het team van coach Barry Heijse proberen promotie te bewerkstelligen. Na zestien minuten namen de Boys uit Overasselt de leiding door een doelpunt van Meeuwsen. De stand werd weer gelijk getrokken door Vincent Saenen. In de tweede helft was er een licht overwicht voor de Eldenaren wat helaas niet resulteerde in een doelpunt. In de daarop volgende verlenging werd er ook niet meer gescoord, waardoor strafschoppen uitkomst moest gaan bieden wie zich in het komend seizoen zou mogen opmaken in de derde klasse D. In deze 'loterij' was het team uit Overasselt het meest trefzeker met vier treffers. Helaas voor de Eldenaren lukte het de spelers Wouters en Sardjoe niet hun penalty te verzilveren. Eldenia zal dus weer tot verdriet van de trouwe supporters wederom een jaartje moeten wachten om eindelijk eens in de derde klasse te geraken. Voor De Paasberg was het eveneens een ongelukkig weekend. De Paasberg wist vorige week FC Jeugd uit Ede met 3-2 te verslaan. Met het volste vertrouwen werd er afgereisd richting Ede om deze verdiende voorsprong te verdedigen. In de aanloop naar dit treffen was er veel tumult ontstaan door de hele affaire rondom trainer Ton Klijnhout. Een zeer onrustige voorbereiding voor de Arnhemmers in de deze zeer belangrijke tweestrijd. FC Jeugd wist op een 2-0 voorsprong te komen wat op dat moment voldoende was voor promotie naar de vierde klasse. De Paasberg wist de marge nog te verkleinen tot 2-1, maar de 3-1 voor het team uit Ede was voldoende voor de eindoverwinning. Een grote teleurstelling voor de spelers van De Paasberg die wel kunnen terug kijken op een prachtig seizoen. ESA heeft door een 1-0 nederlaag bij Hierden zich niet weten te plaatsen voor de eerste klasse. Zaterdag eersteklasser ESA had het eerste duel al verloren met 1-2. In een mooie ambiance op het sportpark van Hierden werd er gestreden voor elke meter. Het seizoen was min of meer al geslaagd voor het team van trainer Marcel Omvlee. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gescoord door Vrieling. ESA had eigenlijk het betere van het spel deze middag, maar Hierden wist achterin de boel aardig op slot te houden waardoor promotie naar de eerste klasse een feit was. Met opgeheven hoofd mogen de spelers van ESA zich huiswaarts begeven omdat men heeft gevochten als leeuwen voor hun laatste kans in deze spannende strijd in de nacompetitie. Het komende seizoen is ESA weer te bewonderen in de tweede klasse H.
Arnhem - Het afgelopen weekeinde is voor de Arnhemse voetbalclubs uitgelopen op een deceptie. Eldenia moest de strijd aangaan met de Overasseltse Boys om een plek in de derde klasse D. Op het zeer sfeervolle sportpark in Groesbeek die fungeert als thuishaven van topklasser Achilles'29 moest het team van coach Barry Heijse proberen promotie te bewerkstelligen. Na zestien minuten namen de Boys uit Overasselt de leiding door een doelpunt van Meeuwsen. De stand werd weer gelijk getrokken door Vincent Saenen. In de tweede helft was er een licht overwicht voor de Eldenaren wat helaas niet resulteerde in een doelpunt. In de daarop volgende verlenging werd er ook niet meer gescoord, waardoor strafschoppen uitkomst moest gaan bieden wie zich in het komend seizoen zou mogen opmaken in de derde klasse D. In deze 'loterij' was het team uit Overasselt het meest trefzeker met vier treffers. Helaas voor de Eldenaren lukte het de spelers Wouters en Sardjoe niet hun penalty te verzilveren. Eldenia zal dus weer tot verdriet van de trouwe supporters wederom een jaartje moeten wachten om eindelijk eens in de derde klasse te geraken.
Voor De Paasberg was het eveneens een ongelukkig weekend. De Paasberg wist vorige week FC Jeugd uit Ede met 3-2 te verslaan. Met het volste vertrouwen werd er afgereisd richting Ede om deze verdiende voorsprong te verdedigen. In de aanloop naar dit treffen was er veel tumult ontstaan door de hele affaire rondom trainer Ton Klijnhout. Een zeer onrustige voorbereiding voor de Arnhemmers in de deze zeer belangrijke tweestrijd. FC Jeugd wist op een 2-0 voorsprong te komen wat op dat moment voldoende was voor promotie naar de vierde klasse. De Paasberg wist de marge nog te verkleinen tot 2-1, maar de 3-1 voor het team uit Ede was voldoende voor de eindoverwinning. Een grote teleurstelling voor de spelers van De Paasberg die wel kunnen terug kijken op een prachtig seizoen.
ESA heeft door een 1-0 nederlaag bij Hierden zich niet weten te plaatsen voor de eerste klasse. Zaterdag eersteklasser ESA had het eerste duel al verloren met 1-2. In een mooie ambiance op het sportpark van Hierden werd er gestreden voor elke meter. Het seizoen was min of meer al geslaagd voor het team van trainer Marcel Omvlee. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gescoord door Vrieling. ESA had eigenlijk het betere van het spel deze middag, maar Hierden wist achterin de boel aardig op slot te houden waardoor promotie naar de eerste klasse een feit was. Met opgeheven hoofd mogen de spelers van ESA zich huiswaarts begeven omdat men heeft gevochten als leeuwen voor hun laatste kans in deze spannende strijd in de nacompetitie. Het komende seizoen is ESA weer te bewonderen in de tweede klasse H.
loading

Loading articles...

Loading