Weerstand kunstencluster groeit

11 jan 2013, 8:00Nieuws
n6v5lh73hpbnd7oayx4d7dqe5 201865
ARNHEM - In Arnhem groeit de weerstand tegen de kunstencluster. Met het bekendmaken van de plannen (plan C) gaan het Museum en het Filmhuis samen en wordt bij de Schouwburg gekozen voor renovatie.
ARNHEM - In Arnhem groeit de weerstand tegen de kunstencluster. Met het bekendmaken van de plannen (plan C) gaan het Museum en het Filmhuis samen en wordt bij de Schouwburg gekozen voor renovatie.
Het actiecomité 'Arnhem wil ook GEEN KUNSTENCLUSTER' kan zich niet vinden in de plannen en roept op om steun. "De verbouwing van de schouwburg is een verstandige en logische keuze", aldus het actiecomité, "Maar waarom het Museum en het Filmhuis moeten verhuizen is onduidelijk. Eerst werd gesproken over de synergie tussen de drie instellingen, nu is dit argument weer verdwenen. De bereikbaarheid verbetert niet en het verlies van de unieke locatie van het Museum blijft een te hoge prijs."
'Arnhem wil ook GEEN KUNSTENCLUSTER' gaat op 14 januari as. bij de Raadscommissie haar doelen kenbaar maken: Renovatie van het Museum en voor het Filmhuis zou ook bijvoorbeeld het Rembrandttheater een alternatief kunnen zijn. "De Raad kan ook ervoor kiezen dit via een referendum tijdens gemeenteraadsverkiezingen van maart 2014 aan de Arnhemse bevolking voor te leggen."
loading

Loading articles...

Loading