ARNHEM -De politie heeft op 14 mei rond 02.30 uur een 19-jarige jongen uit Arnhem aangehouden op verdenking van inbraak in een auto aan de Van Slingelandtstraat in Arnhem. Dit werd kort ervoor gemeld door een getuige.De persoon bij de auto rende er vandoor toen hij merkte dat hij was gezien. De ter plaatse gekomen politie ging aan de hand van een signalement op zoek en kwam de verdachte bij de Rietgrachtstraat tegen. De man had inbrekerswerktuig bij zich en kon geen verklaring geven voor een aantal CD's in zijn rugzak. De man werd meegenomen naar het bureau.
ARNHEM -De politie heeft op 14 mei rond 02.30 uur een 19-jarige jongen uit Arnhem aangehouden op verdenking van inbraak in een auto aan de Van Slingelandtstraat in Arnhem. Dit werd kort ervoor gemeld door een getuige.
De persoon bij de auto rende er vandoor toen hij merkte dat hij was gezien. De ter plaatse gekomen politie ging aan de hand van een signalement op zoek en kwam de verdachte bij de Rietgrachtstraat tegen. De man had inbrekerswerktuig bij zich en kon geen verklaring geven voor een aantal CD's in zijn rugzak. De man werd meegenomen naar het bureau.