HUISDIER van de WEEK: Drukke Maggy zkt. Domein

11 mei 2014, 16:00 Nieuws
heerenvandezeearnhem
Arnhem Nieuws

In Dierentehuis Arnhem & omstreken zitten veel huisdieren op een nieuw ‘thuis’ te wachten. De herkomst van de dieren is wisselend, maar in het algemeen hebben zij gewoon veel pech gehad. Geef deze dieren een tweede kans! Wekelijks roept het Dierentehuis één van de dieren uit tot ‘HUISDIER van de WEEK’. Deze week is dat Maggy.

Maggy is een klein konijn en verblijft al een poos in het Dierentehuis, om precies te zijn 255 dagen. Het wordt tijd voor Maggy om een eigen plek te vinden. Zij is als zwerver bij ons binnengekomen. Maggy is een bij-de-hand-te tante en heeft tijd nodig om te wennen. Ze bewaakt haar eigen verblijf. Voelt zij zich op haar gemak dan is ze prima te hanteren. Doordat zij wat pittig is plaatsen we haar niet bij jonge kinderen en niet als eerste konijn. Diernummer 19420

Kijk voor alle kenmerken op:


http://www.dierentehuisarnhem.dierenbescherming.nl/asieldieren/knaagdier/17/66528

vdu0jysd1yx3czeo9luburawa

Ja, ik heb Interesse!

Als u Maggy een tweede kans wilt geven, meld u dan bij Dierentehuis Arnhem & omstreken. Dit kan door te bellen met 026 - 36 19 861, of te mailen naar . U kunt natuurlijk ook langskomen tijdens de openingstijden op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 16.30 uur.

[email protected]

Wilt u meer informatie over Dierentehuis Arnhem & omstreken, of wilt u hen graag steunen, kijk dan op:

www.dierentehuisarnhem.nl

Volg, like en deel Arnhem Nieuws op:

: :

@arnhem_nieuwsnl

#arnhem.nieuws.nl

: :

Arnhem.nieuws.nl

arnhem_nieuws

yy3qkprzg02xck19e4rbn3t85