De Arnhemse catwalk - 2 september

14 aug 2012, 15:20Nieuws
heerenvandezeearnhem
Arnhem Nieuws
Arnhem - Nieuwe collecties te zien tijdens de Arnhemse Catwalk op koopzondag 2 september.
Arnhem - Nieuwe collecties te zien tijdens de Arnhemse Catwalk op koopzondag 2 september.
Op koopzondag 2 september zijn de winkels in de Arnhemse binnenstad geopend vanaf 12.00 uur. Een heerlijk moment om te shoppen op uw vrije dag.
Tijdens deze middag vinden vier wervelende modeshows tijdens de Arnhemse Catwalk plaats in het centrum van Arnhem. Het Land van de Markt - plein tussen Roggestraat en Ketelstraat - wordt omgetoverd tot een ‘mode-plein'. Modewinkels uit de binnenstad zullen hun nieuwe najaars- en wintercollectie aan het winkelende publiek tonen. De Catwalk is rijk gevuld met een diversiteit aan dames-, heren- en kinderkleding, schoenen en accessoires. Het evenement stimuleert, promoot én vergroot het modebeeld van nu.
Binnenstad Arnhem bruist!
In het weekend van 1 en 2 september wordt ook het culturele evenement UITboulevard in de binnenstad georganiseerd. Het is de opening van het culturele seizoen, de Catwalk is een onderdeel hiervan. Diverse muzikanten en bandjes, zowel bekend als onbekend, treden op rondom Musis Sacrum. In de binnenstad zorgen diverse artiesten voor een culturele invulling. Het evenement trekt jaarlijks duizenden bezoekers. Naast het bekijken van optredens kunt u tijdens koopzondag shoppen en genieten van terrasjes. Kortom, er is van alles te beleven in de binnenstad van Arnhem.
De Arnhemse Catwalk wordt mede mogelijk gemaakt door de gemeente Arnhem, Binnenstadmanagement Arnhem en de deelnemende ondernemers. Voor meer informatie kunt u terecht op www.binnenstadarnhem.nl.
loading

Loading articles...

Loading