
Sonsbeek Open is al ruim twintig jaar een begrip in Arnhem en trekt jaarlijks ruim 125 deelnemers: ondernemers, bedrijven en sponsoren die elkaar ontmoeten op en rond de golfbaan.
JCI Arnhem (Junior Chamber International) organiseert het event als fundraiser voor maatschappelijke impact. Alle opbrengsten van Sonsbeek Open komen volledig ten goede aan een lokaal goed doel.
Hoofdsponsor
Boutique Meetings draagt als hoofdsponsor vanaf nu actief bij aan de verdere vernieuwing en groei van het event, met extra aandacht voor duurzaamheid, lokale betrokkenheid en een sterke eventbeleving.
Kim Vankan (oprichter Boutique Meetings) en Marleen Reinders (partner Boutique Meetings en eigenaar Marketingbureau MarkaChing): "Sonsbeek Open past perfect bij waar wij als Boutique voor staan: verbinding, kwaliteit en betekenisvolle ontmoetingen. Samen met JCI brengen we frisse energie in het event, de eerste aanmeldingen zijn al binnen."
Boutique Meetings, voorheen Boutique Office, bekend van haar inspirerende vergaderlocaties, is in Arnhem gevestigd met twee locaties: Arnhem Centraal aan de Utrechtsestraat en Arnhem Musis aan de Velperbuitensingel. Daarnaast heeft Boutique Meetings partnerlocaties in Ven-Zelderheide (twintig minuten onder Nijmegen), Den Bosch en Den Haag (zie foto onderaan).
Goede doelen in en rond Arnhem gezocht
Boutique Meetings verbindt zich de komende twee jaar aan hét netwerkevent voor ondernemers en bedrijven uit de regio. Het Sonsbeek Open 2026 vindt dit jaar plaats op vrijdag 4 september. Voor deze editie wordt nog een lokaal goed doel gezocht.
Aanmelden tot en met 9 februari
Goede doelen in en rond Arnhem met ANBI-status kunnen zich aanmelden tot en met maandag 9 februari via www.sonsbeekopen.nl.
Over Boutique Meetings
Boutique Meetings biedt vergaderlocaties op bijzondere plekken. Geen standaard kantoorruimtes, maar stijlvolle settings waar sfeer, rust en gastvrijheid centraal staan.
Over JCI Arnhem
JCI (Junior Chamber International) is een wereldwijd netwerk van jonge ondernemende professionals die zich inzetten voor persoonlijke groei en maatschappelijke impact. JCI Arnhem organiseert jaarlijks het Sonsbeek Open als fundraiser voor een lokaal goed doel.
