Wandeling & picknick met Ollie B. Bommel en Tom Poes

06 mei 2014, 14:00 Lokaal
heerenvandezeearnhem
Arnhem Nieuws

Op zondag 11 mei kan je in de bossen rond kasteel Doorwerth een avontuur van heer Bommel herbeleven en vervolgens genieten van een ‘eenvoudige doch voedzame’ picknick. Reserveren voor 9 mei a.s.

Paul Verhaak, auteur van ‘De Bommelparade’ stelde de bommelwandeling samen met medewerking van Rhea Rekker, wandelexpert van kasteel Doorwerth. Het is een avontuurlijke wandeling in de bossen en het struweel rond kasteel Doorwerth, waarbij de heer Olivier B. Bommel en zijn jonge vriend Tom Poes natuurlijk een rol spelen..

Geïnspireerd door de fraaie natuur van het ‘Donkere Bomen Bos’ op de stuwwal schreef Paul Verhaak het avontuur: ‘Heer Bommel en het zwarte ijs’. Deze tocht staat geheel in het teken van de natuurwereld van Marten Toonder, geestelijk vader van de Bommelsaga. Het unieke boekje met de wandeling en het Bommelavontuur is verkrijgbaar in de kasteelwinkel.

Start 11.00 uur bij de oude Acacia-Robinia op het voorplein van kasteel Doorwerth. Duur ca. drie uur. € 12,00 p.p.; inclusief bezoek aan het kasteel € 16,00 p.p. Reserveren vóór 9 mei a.s. via [email protected] of 026-3397406. Adres: Kasteel Doorwerth, Fonteinallee 2b, 6865 ND Doorwerth.

Volg, like en deel Arnhem Nieuws op:

:

@arnhem_nieuwsnl

:

#arnhem.nieuws.nl

: :

Arnhem.nieuws.nl

arnhem_nieuws