Streekgala: Kijkje op de boerderij

27 jun 2014, 15:00 Lokaal
tk5u9wpwsg88irre0nj5wb9k2 img1313 2 jpg

Een kleine dertig boerenbedrijven rondom Nijmegen, Arnhem en Kleve zetten op zondag 29 juni de deuren van stallen, hokken en kassen open en nodigen je van harte uit om een dag op de boerderij te komen beleven. Langs de locaties zijn ook fietsroutes uitgezet.

Tijdens het Streekgala kom je alles te weten over het leven op de boerderij. Zo kun je kijken bij boeren die koeien, slakken, vissen of biggetjes houden. Je kunt rondstruinen bij tuinders door boomgaarden met appels en peren of door velden met aardbeien en frambozen. Bij alle bedrijven is wel iets bijzonders te zien of te beleven. Op de website vind je een overzicht van alle bedrijven waar je op bezoek kunt.

www.streekgala.nl

Fietsroutes

Er zijn zes verschillende fiets routes uitgezet die de verschillende boerenbedrijven met elkaar verbinden. Er zijn routes in Arnhem Zuid - Liemers, Land van Maas en Waal, Duffelt, Groesbeek, Wijchen-Leur en Ressen – Bemmel. De routes zijn tussen de 10 en 40 km lang en kunnen gratis gedownload worden vanaf de website.

streekgala

Proef de regio

Producten waarvan je de herkomst kent, smaken nóg beter. Speciaal geselecteerd en lokaal geïnspireerd is er daarom een Streekgala-pakket samengesteld. Het pakket is te bestellen op

www.streekgala.nl

Voor een heerlijk dagje buiten verzamel je op zondag 29 juni je vrienden en familie, download je één van de mooie routes en ga je op bezoek bij de boer tussen 11:00 en 17:00 uur.

Volg, like en deel Arnhem Nieuws op:

: :

@arnhem_nieuwsnl

#arnhem.nieuws.nl

:

Arnhem.nieuws.nl

:

arnhem_nieuws