
De boswachter van Geldersch Landschap & Kasteelen organiseert op zaterdag 18 oktober een wandeltocht van ca. 16 km door het prachtige buitengebied van Rozendaal. De wandeling duurt ongeveer zes uur, reserveren is niet nodig.
Vanaf het kasteel en de rand van het dorp gaat de tocht langs beekjes, door dichte bossen, over zandvlaktes en over de heide. Onderweg wordt stilgestaan bij de begraafplaats en andere bijzondere plekken in het buitengebied van Kasteel Rosendael. De wandeling gaat langs een mooi uitzichtpunt en intussen kan men genieten van de volop aanwezige herfstkleuren. Ook is er tijd om over het belang en het nut van bossen te praten.
Start: 10.00 uur op de parkeerplaats bij kasteel Rosendael, Rosendael 1, 6891 DA Rozendaal. Duur: ca. 6 uur. Kosten: € 5,00 p.p., kinderen 4 t/m 12 jaar € 2,50 p.p. Donateurs Geldersch Landschap & Kasteelen gratis op vertoon van GLK-pas. Deelnemers dienen zelf voor eten en drinken voor onderweg te zorgen. Reserveren niet nodig. Informatie: www.glk.nl/evenementen of Bert Spit, tel. 06 - 49 058 102.
Volg, like en deel Arnhem Nieuws op:
: :
: :






