HUISDIER van de WEEK: Dochter en Moeder zkn. Droomwereld

16 nov 2014, 20:53 Lokaal
heerenvandezeearnhem
Arnhem Nieuws

In Dierentehuis Arnhem & omstreken zitten veel huisdieren op een nieuw ‘thuis’ te wachten. De herkomst van de dieren is wisselend, maar in het algemeen hebben zij gewoon veel pech gehad. Geef deze dieren een tweede kans! Wekelijks roept het Dierentehuis één van de dieren uit tot ‘HUISDIER van de WEEK’. Deze week zijn dat moeder Blanche en dochter Mable.

Blanche en Mable zijn moeder en dochter. Zij verblijven momenteel in een gastgezin maar komen graag naar het Dierentehuis om kennis te maken. Dit kan na het maken van een afspraak. Blanche bleek drachtig toen zij als zwerver werd binnengebracht. Bij het gastgezin is zij bevallen van haar dochter Mable.

ckf0am696qfjmrihdalh25100

Moeder Blanche

Mable is nu 11 weken oud, hoe oud Blanche is, is niet bekend. Moeder en dochter wonen binnenshuis en kunnen nu ook niet meer naar buiten. Het zou leuk zijn als zij bij elkaar kunnen blijven maar dit is niet noodzakelijk.

cjxmdpjsqrmgof01omflshgie

Dochter Mable

Diernummers 20862 en 20907

Voor meer informatie:


http://www.dierentehuisarnhem.dierenbescherming.nl/asieldieren/knaagdier/17/82182

Ja, ik heb interesse!

Wanneer u moeder en dochter een tweede kans wilt geven, meld u dan bij Dierentehuis Arnhem & omstreken. Dit kan door te bellen met 026 - 36 19 861, of te mailen naar . U kunt natuurlijk ook langskomen tijdens de openingstijden op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 16.30 uur.

[email protected]

Wilt u meer informatie over Dierentehuis Arnhem & omstreken, of wilt u hen graag steunen, kijk dan op:

www.dierentehuisarnhem.nl

Volg, like en deel Arnhem Nieuws op:

: :

@arnhem_nieuwsnl

#arnhem.nieuws.nl

: :

Arnhem.nieuws.nl

arnhem_nieuws

yy3qkprzg02xck19e4rbn3t85