Vrijwilligersvacature van de week: Nieuwe stadsgenoten ontmoeten?

24 jan 2023, 14:57 Kunst&Cultuur
vrijwilligerscentralebuddy to buddy
Vrijwilligers Centrale

Word buddy voor iemand die net in Arnhem is komen wonen omdat hij of zij het eigen thuisland heeft moeten ontvluchten. Samen trek je vier maanden op.

Word jij blij van nieuwe ontmoetingen en ben jij nieuwsgierig naar onze nieuwe stadsgenoten? Zou je het leuk vinden om hen wegwijs te maken in onze fijne stad en tegelijkertijd jezelf te laten verrijken door dit contact? Gedurende vier maanden leren buddykoppels elkaar en elkaars cultuur beter kennen. En dat is een verrijking voor iedereen!

Match maken

BuddytoBuddy Arnhem

maakt een match tijdens een matchdiner. Dit organiseert ze vijf keer per jaar. En sluiten af met een slotfeest.

Wat voor kennis of vaardigheden zijn nodig?

Wat voor kennis of vaardigheden zijn nodig? Buddytobuddy Arnhem matcht mensen op basis van gelijkwaardigheid en interesses. Het is fijn als je open staat voor andere culturen en het leuk vind om nieuwe mensen te ontmoeten. Verder gelooft de organisatie dat jij door jezelf te zijn al genoeg meeneemt en door het openstellen van je wereld heel waardevol bent voor een ander. Als buddy verrijk je elkaars leven én maak je samen plezier!

Informatiebijeenkomst

Op 6 februari is er een informatiebijeenkomst. Het start om 19.45 uur (inloop vanaf 19.30 uur) uur bij Molen De Kroon in de wijk Klarendal, Klarendalseweg 82. Aanmelden hoeft niet, maar mag wel (en is voor ons wel handig). Stuur een mailtje naar [email protected] .

Je kun je ook direct als buddy aanmelden bij Channa Woudenberg, 06-53250214.

Informatie over andere vrijwilligersvacatures

Kijk naar de website: www.vrijwilligerscentralearnhem.nl

. Daar vind je onder andere een vacaturebank met een overzicht van de vacatures in Arnhem en omgeving.

Vrijwilligerscentrale Arnhem, voor al jouw vragen over vrijwilligerswerk.