Opening Duo-tentoonstelling Hans Vredegoor en Loes Kurpershoek in Bakermat

07 aug , 10:09Kunst&Cultuur
Loes Kurpershoek.08.03 (003)
Loes Kurpershoek
In de Bakermat aan de Izaak Evertslaan 11 in Arnhem vindt op zondag 16 augustus om 15.30 uur in de Rembrandtzaal de opening plaats van de tentoonstelling van etsen van Hans Vredegoor en schilderijen van zijn overleden echtgenote Loes Kurpershoek.
Iedereen wordt van harte uitgenodigd. De inloop is vanaf 15.00 uur.
Inleiding, film, muziek
De inleiding wordt verzorgd door Angeline Bremer-Cox en daarna wordt er een korte film van Loes vertoond. Het geheel wordt muzikaal omlijst door vioolmuziek van Pieter van Dommele.
Elk een eigen beeldtaal
De beeldtaal van Hans is ingetogen, zoekend, introvert, bedachtzaam en associatief. Zijn werken ontstaan intuïtief en stap voor stap.
De beeldtaal van Loes is expressief, krachtig, direct, uitbundig en energiek. Zij maakt grote gebaren en brede penseelstreken, ze gebruikt krachtige kleuren.
Praktische informatie
  • De tentoonstelling in wijkcentrum De Bakermat is te zien vanaf 16 augustus tot en met 30 oktober van maandag tot en met vrijdag tijdens koffieochtenden van 10.00-12.30 uur.
  • De Bakermat is in de G.A. van Nispenstraat 139, 6814JH Arnhem.
  • De Rembrandtzaal is in de Isaac Evertsenlaan 11, 6814JH Arnhem.
  • Er zijn een aantal werken te koop. Men vindt in de Rembrandtzaal een prijslijst van het werk evenals meer informatie.
Meer informatie
Voor meer informatie: www.wijkcentrumbakermat.nl.
Hans Vredegoor.308
Hans Vredegoor
loading

Loading articles...

Loading