Lezing en excursie over Van Gogh bij VU Arnhem

14 apr 2015, 17:14 Kunst&Cultuur
van gogh vu arnhem
Beeldfragment Van Gogh VU Arnhem

Op zaterdag 18 april van 14.00 tot 16.00 uur vertelt Angeline Bremer, kunsthistorica van het Kröller-Müller Museum, over het leven en werk van Van Gogh. Vervolgens kunt u tijdens een excursie op 22 mei de tentoonstelling Van Gogh en Co bewonderen in het Kröller-Müller museum. U krijgt een exclusieve rondleiding en uitleg over de schilderijen en tekeningen.

Van Goghjaar

Op 29 juli 2015 is het precies 125 jaar geleden dat Vincent van Gogh is gestorven. Dit feit wordt herdacht met een jaar lang tentoonstellingen en activiteiten op verschillende locaties in Nederland, België en Frankrijk

125 jaar inspiratie

In het Van Goghjaar 2015, met als thema ‘125 jaar inspiratie’, presenteert het Kröller-Müller Museum de tentoonstelling 'Van Gogh & Co. Dwars door de collectie'. Deze tentoonstelling gaat in op traditionele genres aan het eind van de 19de eeuw.

Behalve meer dan vijftig schilderijen en tekeningen van Van Gogh is er ook een veelvoud aan werken van andere kunstenaars als François Bonvin, Floris Verster, Odilon Redon, Henri Fantin-Latour, Paul Gabriël Paul Cézanne, Adolphe Monticelli en Claude Monet te zien.

Kijk voor meer informatie en inschrijven op: www.volksuniversiteit.nl/arnhem