Eerste Halfvastenoptocht door Velp op zondag 19 maart

09 mrt 2023, 9:00 Kunst&Cultuur
carnavalsoptocht velp 2023 10
Gert Jan Dorland

Carnavalsvereniging De Narrenkap uit Velp zal dit jaar voor het eerst een Halfvastenoptocht organiseren. Dat gaat gebeuren op zondag 19 maart.

Vanaf 12.11 uur vertrekt de optocht vanaf de Gildestraat en zal zo een lange route door het dorp maken. Geïnteresseerden met een wagen of thema voor een loopgroep die nog mee willen doen kunnen zich nog steeds aanmelden

De route van de Halfvastenoptocht:

Gildestraat – Talingsingel – Gruttostraat – Zwanensingel - President Kennedylaan – Sophiastraat – IJsselstraat – Kerkallee – Emmastraat – Pastoor Koenestraat – Oranjestraat – Hoofdstraat – Emmastraat - Kerkallee – Alexanderstraat – Graaf Ottostraat – Waterstraat – Merwedestraat – Rijnstraat – Zwanensingel – Gasthuislaan - Rietganssingel.

carnavalsoptocht velp jochem pluim cv de narrenkap
Cv. de Narrenkap

Na afloop van de optocht zal de instuif in het Narrenhuus starten, met muziek van DJ Henri van Vossen en zanger Marvin de Geest. Tevens zal om 17.00 uur de prijsuitreiking plaatsvinden. De entree is gratis!

Geïnteresseerden met een wagen of thema voor een loopgroep die nog mee willen doen kunnen zich nog steeds aanmelden op www.cvdenarrenkap.nl/optocht

om zo de optocht tot een succes te maken. Hier is ook meer informatie te vinden over het verloop van deze dag.

vredenburgstraat 12 2 23 000

De Narrenkap hoopt dat men in groten getale naar de optocht komt kijken en daarna met hen een fantastisch feest gaat bouwen in het Narrenhuus op de Beemd 3.