Bring another buddy bij Musis: 'Beyond' op 23 oktober

16 okt , 10:14 Kunst&Cultuur
Beyond
Verreverbinding
'Beyond'

'Beyond' is een dynamische, opzwepende en tegelijk ook poëtische circus- en dansvoorstelling die onze limieten aftast, uitdaagt en tenslotte overbrugt. 

Kom donderdag 23 oktober 's avonds naar Musis en Stadstheater.

Over de voorstelling 'Beyond'

Choreograaf Piet Van Dycke werkt met zes professionele artiesten, elk gespecialiseerd in een andere discipline (ladderlopen, acrodans, acrobike, partneracrobatie en (paal)dans). Op het podium ontpoppen zij zich tot grenzeloze bruggenbouwers.

Met ladders, variërend in grootte en hoogte, bouwen de spelers indrukwekkende constructies, zoals boogsculpturen en draaiende kranen. Ze balanceren de ladders tot een spannend, wankelend speelveld. Ze verkennen onbekende hoogtes, klimmen, zweven en wagen zich aan een gedurfde choreografie. Elke centimeter en elke seconde is van belang. Ze zoeken de uitersten op en ontdekken hoe ver ze elkaar kunnen drijven.

Fysieke afhankelijkheid was nog nooit zo spannend. 'Beyond' gaat over de kwetsbaarheid, absurditeit, maar ook de kracht van onze grenzen, en hoe we deze kunnen verleggen door samen te werken. Samen dansen we op de collectieve ladders van de menselijke verbeelding.

Ontmoet Arnhemmers van hier en ver bij Musis en Stadstheater 

Speciaal voor Verre binding organiseren Musis en Stadstheater en het platform voor verbinding Buddy to Buddy een voorprogramma, waarin Arnhemmers van hier en bewoners of ex-bewoners van Arnhemse AZC’s elkaar ontmoeten en uitwisselen, om vervolgens samen de voorstelling te beleven. Na de voorstelling is er eveneens ruimte voor verdere uitwisseling.

Meld je aan voor de gratis voorstelling met voorprogramma

Wil je naar deze voorstelling? De voorstelling is gratis te bezoeken met Buddy to Buddy en in combinatie met deelname aan het voorprogramma. Via de aanmeldlink kom je in contact met het team van Buddy to Buddy die het programma coördineren.

Het programma

De deuren gaan open op donderdag 23 oktober om 19.00 uur in Musis en Stadstheater. De voorstelling begint om 20.00 uur.

Buddy to Buddy

Buddy to Buddy is het platform waar nieuwkomers die hun land van herkomst moesten verlaten koppelt aan nieuwe stadsgenoten op basis van gelijkwaardigheid en interesses.

Wil je meer weten over Buddy to Buddy of je direct aanmelden als buddy? Ga dan naar Buddy to Buddy Arnhem.

Kijk naar de Teaser.