18 februari bij Rozet: stempels en stickers maken voor jongeren

16 feb , 10:16 • Kunst&Cultuur
Stempels en stickers maken
Rozet.MakerCosmos
In samenwerking met Art Indifferent kunnen jongeren tussen de twaalf en achttien jaar op 18 februari gratis hun eigen stempel of sticker ontwerpen in de MakerCosmos.
Leuk voor op je agenda of schetsboek! En nog leuker, de workshop wordt gegeven door striptekenaar Abe Borst.
Van ontwerp tot eindproduct
Het is altijd leuk om brieven, agenda’s, schetsboeken en wat dan ook een persoonlijke touch te geven. Met stempels en stickers is dit super makkelijk te doen en het wordt al helemaal tof als je deze zelf hebt gemaakt. In de workshop 'Stempels en Stickers' leer jij hoe je je eigen stempels kan maken en hoe je van deze stempels ook weer stickers kunt maken.
Illustrator en stripmaker Abe Borst helpt jou niet alleen met het technische deel, maar ook tot een super leuk ontwerp te komen. Aan het einde van de workshop heb je een eigen stempel en een verzameling stickers.
Aanmelden
Voor aanmelden: klik hier.
Ook nog eigen knoopje maken
Daarnaast kun je op 4 maart een eigen button/knoopje voor op je outfit of tas! Meer weten? Kijk op www.rozet.nl/makercosmos.
STEMPELS & STICKERS.Illustrator en stripmaker Abe Borst. InDifferent ART
MakerCosmos.Rozet
Illustrator en stripmaker Abe Borst
loading

Loading articles...

Loading