Informatieavond 'Pijn bij reuma' in Rijnstate op 21 oktober

03 okt 2024, 11:31 • gezondheid
reuma pijn vierkant
Rijnstate Arnhem
Op maandag 21 oktober is het Wereldreuma-dag. Reden voor Reuma Patiƫnten Vereniging Arnhem om samen met Rijnstate een informatieavond over pijn bij reuma te houden.
Deze informatieavond voor patiƫnten is op maandag 21 oktober van 19.30 -21.30 uur.
Programma Reumatische pijn
De meeste vormen van reuma veroorzaken pijn en stijfheid in gewrichten of spieren door ontstekingsreacties in de gewrichten. Hierdoor kun je moeite hebben met bewegen of dagelijkse bezigheden. Tijdens de informatieavond hebben ze het over de verschillende soorten pijn en pijnbehandeling.
• Aniek van Meerendonk, reumatoloog bij Rijnstate, gaat in op verschillende soorten pijn bij reuma en mogelijke behandelingen en medicatie.
• De fysiotherapeut vanuit het CIR, expertisecentrum voor chronische pijn, zal chronische pijn en benadering verder toelichten.
 ā€¢ JosĆ© Bugter neemt ons mee in de mogelijkheden van Tai Chi als benadering voor pijn.
Verder zijn er verschillende informatiestands aanwezig.
Praktische informatie
  • Deze informatieavond is bedoeld voor patiĆ«nten en iedereen die belangstelling heeft voor dit onderwerp.
  • De informatieavond vindt plaats in Rijnstate Arnhem (Auditorium, route 81) van 19.30 -21.30 uur.
  • De toegang is gratis.
  • Parkeerkosten zijn voor eigen rekening.
Vooraf aanmelden
Kijk voor het programma en om je aan te melden op de website van de Reuma Patiƫnten Vereniging Arnhem. Kijk bij aanmelden infoavond.
loading

Loading articles...

Loading