De zomer is in volle gang. Sommigen liggen met een boek op de camping, anderen zitten gewoon achter hun bureau. Waar je ook bent: deze maand is er natuurlijk weer gewoon een Open Coffee Arnhem.
Als de mussen niet van het dak vallen, willen we gaan wandelen. Gewoon voor wie zin heeft om elkaar op een andere manier te treffen. (Niet verplicht natuurlijk!)
Ook deze keer hebben we weer een nieuwe editie van Zeven vragen aan.... Dit keer leer je Gerrit Woerts beter kennen.
Open coffee Arnhem
Gerrit Woerts
Zeven vragen aan Gerrits Woerts:
1. Kun je in Jip-en-janneke-taal uitleggen wat jij doet als ondernemer?
"Ik help ondernemers en organisaties om sterker te worden door hen het grotere plaatje te laten zien. Met Visual Thinking breng ik de samenhang in beeld tussen de ondernemer, de organisatie en de wereld daaromheen.
Mijn credo is: "ls je jouw uitdaging niet in beeld kunt brengen, weet je niet waar je naartoe wilt.” Mijn doel is dat organisaties niet alleen leren omgaan met verandering, maar er sterker uitkomen."