ARNHEM - In een huis aan de Apeldoornseweg in Arnhem heeft de politie dinsdag 31 juli een hennepkwekerij ontdekt met naar schatting ruim 1.500 planten. Er zijn nog geen arrestaties verricht.Na een melding van Meld Misdaad Anoniem besloot de politie een kijkje te nemen in de woning. In het souterrain werd een kleine kwekerij aangetroffen met ruim 120 planten. Voor de stroomvoorziening bleek illegaal elektriciteit te worden afgetapt met ook een vertakking naar de bovenverdieping. Toen agenten daar gingen kijken werden nog vier ruimtes aangetroffen die waren ingericht voor de hennepteelt. Daar bleken naar schatting 1.500 hennepplanten te staan. De kwekerijen zijn ontmanteld. De politie is nog op zoek naar de verantwoordelijke voor de hennepteelt.
ARNHEM - In een huis aan de Apeldoornseweg in Arnhem heeft de politie dinsdag 31 juli een hennepkwekerij ontdekt met naar schatting ruim 1.500 planten. Er zijn nog geen arrestaties verricht.
Na een melding van Meld Misdaad Anoniem besloot de politie een kijkje te nemen in de woning. In het souterrain werd een kleine kwekerij aangetroffen met ruim 120 planten. Voor de stroomvoorziening bleek illegaal elektriciteit te worden afgetapt met ook een vertakking naar de bovenverdieping. Toen agenten daar gingen kijken werden nog vier ruimtes aangetroffen die waren ingericht voor de hennepteelt. Daar bleken naar schatting 1.500 hennepplanten te staan. De kwekerijen zijn ontmanteld. De politie is nog op zoek naar de verantwoordelijke voor de hennepteelt.