Burgernet roept op tot alertheid

04 feb 2014, 12:14 112
ogc7oaev0th71balhlte60sto insluiping

Als vervolg op de actie ‘Donkere Dagen Offensief’ is Burgernet een nieuwe actie gestart. Mensen worden opgeroepen om informatie te delen via hun Social Media en email. “Het is belangrijk elkaar wakker te blijven schudden voor woninginbraken, de impact daarvan op de slachtoffers is erg groot”, aldus Burgernet. Zij vraagt iedereen via Facebook, Twitter of email de mensen in hun omgeving (privé en zakelijk) te attenderen op een filmpje. Dit filmpje laat zien hoe gemakkelijk het is om in te breken.

Er worden ook gelijk tips gegeven om deze inbraakmethode te voorkomen. Het is maar één inbraakmethode, maar hopelijk helpt het om mensen weer even wakker te schudden.

De link
http://bit.ly/Myn3zP
is eenvoudig te kopiëren en te plakken in je status op bijvoorbeeld Faceboo, Twitter of email. Het doel is om via deze actie in korte tijd een groot bereik te creëren, de mensen ‘scherp’ te zetten en woninginbraken te voorkomen.

Nog niet bij Burgernet? Kijk voor meer informatie op: www.burgernet.nl

Volg Arnhem Nieuws opTwitter: @HetArnhemNieuws en/of ‘Like’ ons opFacebook: #HetArnhemNieuws . Wij zijn ook te volgen opGoogle+: Arnhem.nieuws.nl